9 cikk 1/1 oldal

Massa a szezon végén befejezi pályafutását

A 36 éves brazil pilóta már egy éve is abba akarta hagyni, aztán mégis a folytatás mellett határozott, egy évvel meghosszabbítva F-1-es karrierjét.

Forma-1 – Új és gyorsabb autók, üres trón, négy főszereplő

A megváltozott szabályok miatt a valaha volt leggyorsabb autókat láthatják majd versenyezni a nézők a Forma-1-es világbajnokság hétvégén rajtoló szezonjában, amelynek során jó eséllyel két csapat négy pilótája harcol a végső győzelemért.

Családban marad a trófea

Az eddigi nyolc közös Grand Slam-döntőből hatot a Williams-húg, Serena nyert meg, aki az összesítésben is 16-11-re vezet nővére, Venus ellen.

Nyolcvanmillió dolláros belépő a cirkuszba

Egyelőre az sem dőlt el, hogy ki lesz a világbajnok – Nico Rosberg a hét végén a Brazil Nagydíjon már „célba” érhet –, de a pilóták már a következő idényre helyezkednek.

Miami tenisztorna – Serena Williams 750. győzelme

A világelső Serena Williams bejutott a nyolcaddöntőbe a Miamiban zajló tenisztorna női versenyében, egyszersmint 750. mérkőzését nyerte meg profi pályafutása során.

Ferrari: vörös és fehér

A Williams egy orrhosszal megelőzte a Ferrarit, és a komplett Formula–1-es mezőnyből elsőként mutatta be a 2016-os szezonra tervezett autóját.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.