2024. április 24., szerda, György napja

Címke: visszavágó

12 cikk 1/2 oldal

A River Plate nyerte a Libertadores Kupát Madridban

A River Plate hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a szintén Buenos Aires-i Boca Juniorst a labdarúgó Libertadores Kupa döntőjének madridi visszavágóján, így 5-3-as összesítéssel megnyerte a sorozatot, fennállása során negyedszer.

Nem lehetetlen küldetés

Bravúr kell Athénban, ez nem is kétséges. A magyar bajnok remekül helytállt egy hete a görög AEK Athén ellen, de a budapesti 2-1-es vereség után távolabb került a továbbjutástól.

Kettős vereséggel búcsúzott az Újpest

Az Újpest búcsúzott a labdarúgó Európa Ligától, miután a selejtező második fordulójában az idegenbeli 4-0-s vereséget követően csütörtökön a hazai visszavágón 3-1-re kapott ki a spanyol Sevillától.

Könnyű lecke, nehéz feladat

A Ferencvárosra szinte megoldhatatlan feladat vár, miután a Dabason rendezett első mérkőzésen 31-29-re kikapott az orosz Rosztov-Dontól.

Szédítő belegondolni

Szinte reménytelen helyzetből, 0-2-ről várja a Monaco a Juventus elleni keddi visszavágót a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Csodaváró bajorok

Ha megőrzi előnyét a Real Madrid a Bayern München ellen, akkor életben marad a remény, hogy elsőként védjék meg címüket a BL-ben.

Londoni ébresztő

A franciák ma 2-1-es előnyről indulva vajon mire jutnak a Stamford Bridge-en? A labdarúgó BL nyolcaddöntőjében a Zenit–Benfica párharc (az első találkozón: 0-1) ugyancsak háromesélyes.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.