11 cikk 1/2 oldal

Több milliárd jen értékben loptak el kriptodevizát egy japán váltótól

A japán pénzügyi felügyelet (FSA) szigorú előírásai ellenére ismét hatalmas összeget, mintegy 6,7 milliárd jen (16,5 milliárd forint) értékben loptak el kriptodevizát egy japán váltóból számítógépes kalózok – közölte csütörtökön a váltót üzemeltető vállalat.

Egy megszolgált arany, kicsúszott bosszúságok

Egy aranyérem és számos helyezés jutott a magyar versenyzőknek a rövid pályás gyorskorcsolyázók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának első, budapesti állomásán.

Országos csúccsal tizedik a 4x100 méteres női vegyesváltó

4.03.08 perces Országos csúccsal a tizedik helyen zárt, így nem jutott az esti döntőbe a Burián Kata, Sztankovics Anna, Szilágyi Liliána, Molnár Flóra összeállítású 4x100 méteres női vegyesváltó vasárnap a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság zárónapján.

Hatodik a női 4x200 méteres gyorsváltó

A négyes – amelyben a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka váltotta Gyurinovics Fannit – 7:51.33 idővel csapott célba.

Hát arannyal zártuk a kajak-kenu világkupát

Mindkét váltóversenyt a hazai duó nyerte vasárnap délután, így a magyarok 13 éremmel, hét arannyal, három ezüsttel és három bronzzal zárták a Szegeden rendezett kajak-kenu világkupa-versenyt.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.