2019. május 23., csütörtök, Dezső napja

Címke: tenisz

621 cikk 1/63 oldal

Davis Kupa – 5-0-ra nyertek a németek

Az újonc Szintai Dávid tét nélküli mérkőzésen kikapott szombaton Philipp Kohlschreibertől, így a németek 5-0-ra legyőzték a magyarokat a tenisz Davis Kupa frankfurti selejtezőjében.

Ott ásszal, itt ász nélkül

Az esélytelenek nyugalmával várja a magyar teniszválogatott a Németország elleni párharcot a Davis-kupa világcsoportjában.

Sikeres családi teniszvállalkozás

Gyerek még. Teniszező gyerek, akit teniszező szülei, edzői istápolnak. Az Australian Open junior páros bajnoka, Nagy Adrienn idén még a kortársai között indul a GS-tornákon.

Még várni kell az elitcserére

Az open éra legsikeresebb magyar teniszezője, Taróczy Balázs nem hitt a szemének, amint Novak Djokovics vasárnap sima három szettben elintézte Rafael Nadalt az Australian Open döntőjében.

Australian Open – Djokovic hetedszer bajnok

A világelső Novak Djokovic hetedszer nyerte meg az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben 6:3, 6:2, 6:3-ra legyőzte a spanyol Rafael Nadalt.

Nem sikerült a címvédés

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic címvédő kettőse kikapott az ausztrál nyílt teniszbajnokság női páros döntőjében az ausztrál Samantha Stosur­tól és a kínai Csang Suajtól.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.