2024. április 19., péntek, Emma napja

Címke: Rasovszky Kristóf

24 cikk 1/3 oldal

Csillag született a skót tóban

Ma már mindenki tudja hazánkban, hogy a jóképű, 21 éves veszprémi srác, Szokolai László tanítványa két arany- és egy ezüstéremmel küldöttségünk legeredményesebb versenyzője lett,

Menekülés a győzelembe

Rasovszky Kristóf az első nyílt vízi úszó lett, aki Eb-n mindhárom távon a dobogóra állhatott; mi több, két aranyat és egy ezüstöt szerzett, de hajszál híján mindent vitt.

Nyíltvízi úszó Eb – Rasovszky Kristóf uralta a fájdalmat

A táv felénél már mindene fájt Rasovszky Kristófnak, de edzője szerint „uralni tudta a fájdalmat is”, ennek is köszönhetően győzött 25 kilométeren a nyíltvízi úszók Glasgow-ban rendezett Európa-bajnokságának vasárnapi zárónapján.

Szombaton döntenek a magyarok óvásáról

Rasovszky Kristóf úgy lett ezüstérmes csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán, hogy a győztessel tizeddel azonos idővel csapott célba.

Négy magyar érem a végére

Eredményes napot zártak a magyar úszók az Európa-bajnokságon, négy érmet szereztek, ebből egy arany, kettő ezüst, egy pedig bronz.

A magyar szövetség óv Rasovszky ezüstje miatt

A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) óvást nyújt be, miután Rasovszky Kristóf úgy lett ezüstérmes csütörtökön 10 kilométeren a nyíltvízi úszók skóciai Európa-bajnokságán, hogy a győztessel azonos idővel csapott célba.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.