26 cikk 1/3 oldal

Gasztrohorror

Nem véletlen, hogy hányózacskóra nyomtatták egy frissen nyílt svéd kiállítás belépőjegyeit: a malmői Gusztustalan Ételek Múzeumában a világ különös ételeit lehet megcsodálni.

Új szerződést vár a svéd társadalom

A felmérések szerint a Szociáldemokraták épphogy megelőzik az SD-t, 23-24 százalék környékére tippelik a két pártot, de az igazság pillanata vasárnap este jön el.

Bűnbakképzés kontra óvatos optimizmus

Forrnak az indulatok Svédországban. Az FF Malmö csak 1-1-es döntetlent ért el a Mol-Vidi FC ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik fordulójában.

Svéd baki, éledő magyar remények

Újabb idegenbeli döntetlennel lépett közelebb a céljához a Mol Vidi FC. A labdarúgó BL selejtezőjében, a harmadik forduló első meccsén a Malmö vendégeként érte el a biztató eredményt.

Megtérülő befektetés

A Mol Vidi FC ott van a Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában, ahol a jövő kedden idegenben kezdi meg a svéd Malmö elleni párharcot.

Nőtt a malmői lövöldözés halottjainak száma

Nőtt kedden az előző esti malmői lövöldözés halálos áldozatainak száma, miután egy harmadik sebesült is belehalt sérüléseibe a kórházban – közölte a svéd rendőrség. Három sebesültet jelenleg is kórházban ápolnak.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.