2024. április 25., csütörtök, Márk napja

Címke: bajnok

37 cikk 1/4 oldal

Nadal tizenegyedszer bajnok Párizsban

A világelső Rafael Nadal 11. alkalommal nyerte meg a francia teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben három szettben legyőzte az osztrák Dominic Thiemet.

Fucsovics történelmet írt

Fucsovics pályafutása első ATP-tornadöntőjén nem kegyelmezett: Peter Gojowczyk ellen simán, 6:2, 6:2-re nyert, a meccslabdát ásszal értékesítette.

Harmadszor bajnok a Videoton

A Videoton az OTP Bank Liga vasárnapi, 32. fordulójának záró mérkőzésén 2-0-ra legyőzte az előző idényben első Budapest Honvédot.

Tizennyolc év után bajnok a Ferencváros

A Ferencváros nyerte a férfi vízilabda ob I 2017/18-as szezonját, mivel az egyik csapat harmadik győzelméig tartó döntő ötödik felvonásán legyőzte az előző három kiírásban bajnok Szolnok csapatát.

Futócéllövészet és dráma

A Ferencváros 25 másodperccel a vége előtt támadhatott a bajnoki aranyérmet jelentő gólért, de Háfra Noémi mellélőtt, így a Győr nyerte meg a női kézilabda-bajnokságot.

Korcsmárék bajnokok lettek, Beséék elbuktak

A lecsengő európai labdarúgó-bajnokságok még mindig szolgálnak érdekes hírekkel, és a közelgő világbajnokságról is egyre sűrűbben érkeznek az érdekes információk.

Trónfosztás után ünnep és tüntetés

Hajszálon múlt. Ha Blaz Blagotinsek két másodperccel a vége előtt nem fölé, hanem a kapuba lő, akkor a Veszprém megnyeri a férfi-kézilabdabajnokságot. De nem így történt.
Vissza az oldal tetejére

Oldalainkon sütiket használunk a jobb működés érdekében. Adatvédelmi nyilatkozatunkból tájékozódhat az Ön adatainak védelméről. Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt olvashatja el.